ukraynal-kadnlar.com
Login Password
Live support chat

Peki, bizim en iyi arkadaşlık sitesinde bir kızla nasıl tanışabilirsiniz?


Ukrayna kadın


1.Resimler.

Sizin profilinin en önemli bileşenlerinden biridir. Siz arkadaşlık sitesine girince fotoğrafı yerine yazılar, aktör resimleri veya bulanık fotoğrafları görülebilirsiniz. Eğer böyle yaparsanız, başarılı göremeyiz. Fotoğrafınız durumunuzu ve tüm mesleki becerilerinizi göstermelidir. Ve eğer siz ideal değilseniz bile, unutmayın, her adamda bir şey ilgi çekici vardır. Kendinizi doğru göstermek - ana görevidir. Ukrayna gelinler ilk olarak erkeğin görünüşüne, sonra onun davranışına ve karakterine bakıyorlar. Eğer siz İnternet’te bir bayanla tanışmak istiyorsanız, ama o sizi görmez ve sesinizi duymaz, sizin görünüşünüz önemlidir. Ve ilk izlenim %100 fotoğraflarınızından yapar.

2. Kişisel bilgiler.

Düzgün kişisel bilgi göndererek sizde kadınlar ile iletişim eksikliği olmayacaktır. Eğer profiliniz spor yapmadığınızı, ama boş zamanında bilgisayar oyunları oynadığınızı veya kanepede yattığınızı belirtecekseniz herhangi bir kadının dikkatini çekmemektedir. Hayatının en parlak anları önemli üzerinde durulması gerekir. Eğer hayatım denize sadece bir kez olsaydınız aşağıdaki gibi söylebilirsiniz: "Ben deniz ve dalış ne kadar seviyorum". Bir maske ile sadece on dakika su altında yüzseydiniz, unutmayın - güzel Ukraynalı kadınlar macera ve aktif yaşam tarzını tercih eden erkekleri ve kulakları ile severler. Kadın sizin profilinizi okuyunca, hayatın her alanında önüne açabileceğinizi, ona yeni bir şey öğretebileceğinizi ve gösterebileceğinizi anlıyor. Her cumartesi günü arkadaşlarıyla futbolda oynar mısınız? Bu konuda sessiz tutmayın. Spor giden adam, her zaman saygı gösteriyor. Internet üzerindeki herhangi bir sitede profilinizi doldurarak mizah ile yazın ve her durumda kendi sorunları hakkında yazmayın. «İşsizim», «Ben bu yıl sona ermesine inanıyoruz» veya «Ben seninle görüşmek istiyorum, ama benim param yok» olarak İfadeler kesinlikle başarı için size yol açmaz.

güzel Ukraynalı kadınlar


3.Birinci mektup.

Unutmayın, siz erkeksiniz, internette bir bayanla tanışmak istiyorsanız, ilk adımı yapmak zorundasınız. Eğer iyi bir profil yaparsanız, çok yakında şaşıracaksınız, çünkü kızlar kendilerini konuşmak ve önerileri hakkında bilgi almak size yazacaklar. Veya web sitelerine Kontakta ve sınıf arkadaşları sitesine arkadaş olarak eklemek olacaktır. Kadınlar geleneksel gerçek hayattan İnternette konuşmak ve tanımaya başlamak için daha kolaydır. Ama yine de, sadece kadınlardan mektupları beklemek gerekli değil. . Bayan profillerine bakıp sevindiğiniz birini seçin. Şimdi böyle bir mektup yazmaya karşı karşıyadır. Kadın gülümsesin, ilgilensin ve size cevap yazsın. Ama hemen size diyorum, «Selam, nasılsın?» muktupları uygun değil, çünkü o size «Selam, iyiyim» cevap yazacak. Bu tek heceli cevaplar ile sohbeti geliştirmek son derece zor olacaktır. On on beş cümle ile mektubu yazın. Ve lütfen, ilk mesajları hatasız yazar mısınız? Bazen kadınlar eğlenmek ve bazen rahatsız bulunmaktadır. Bir mesajı yazmadan önce onun profilini inceleyin ve benzer hobileri odaklanın. Sadece bu 3 basit kuralları takip ederseniz, internette bir kadınla tanışmak çok daha kolay olacaktır.<
Geri bildirim | Bize ulaşın | Hakkımızda | Fiyatlar | Şifrenizi mi unuttunuz?