ukraynal-kadnlar.com
Login Password
Live support chat

Ukrayna bayanlar ile tanışma için en iyi 10 temel kurallarıdır.


meet Ukrainian brides


1. Her zaman pozitif üzerinde olun.

O öğrenir veya çalışır veya hepsi beraber yapar. Her durumda, kesinlikle yorulur ve zor bir gün sonra sizin olumsuzluk ona sevinç vermeyecektir.

2. Erkek, erkeği olmalıdır.

Erkek arkadaşlarına, patronuna veya hayatına şikayet etmemelidir. Sorunlarınızı ve başarısızlıklarınızı bir bira üzerinden arkadaşlarınızla tartışın. Eğer bunları unutursanız ve kafanızdan atarsanız daha iyi olacaktır. .

3.Ukrayna bayanların peşinden koşmayın.

Kadının 10 erkek arkadaşı olduğunda onlardan 9 yaltaklandığında ve onun peşinde koştuğunda, böyle bir durum kadını sıkar. Adanmışlardan meçhul kişilerin gri kalabalığı arasında gururla kendini tutan bir erkek varsa, kadınlar böyle erkeği aşık olurlar.
4. Güven
Birkaç Ukrayna bayan arkadaşları ile iletişim kurun. İlk olarak, karşı cinsle ile sizin iletişim deneyimine ekler. İkincisi, kadınlar, bunun için bile hiçbir neden yoksa, çok iyi bir rekabet hissediyorlar. Kadının rekabet duygusu açılır, diğerlerinden daha ilginçsiniz. Bu olay size bir üstünlük sağlar.
5. Şaşırtın
Olağan dışı hediyeler verin. Ben "kırmızı küp"’tan dehşetli ürünler hakkında bahsetmiyorum. Ben o hayatında görmemiş şeyi hakkında bahsediyorum. En son zaman birisi ona çiçek verdiğini biliyor musunuz? Son derece uzun bir zaman olduğunu büyük bir olasılık vardır.

marry Ukrainian brides


6. İltifat yapın.
Dikkatli olun. Onun yeni bir saç modeli, makyaji veya kiyafeti olduğunda, küçük bir iltifat söyleyin. Kesinlikle bunu takdir edecek. Çünkü onu farketmeniz için yapıyor. Eğer siz fark etmezseniz - başkası fark eder.
7. Dinlemek ve duymak öğrenin.
Kadınlar ile ne hakkında söyleyeceğini düşünmek gerek yok. Onlar doğal olarak bu yapmak severler, bu yüzden sadece dinlemek yeterlidir. Kadın yeni konusunu başlamak ve daha fazla anlatmak için siz konuşma zamanında ek soruları sorun. Size kolaylık sağlamak için bizim ukrayna chat vardır
8. Aktif iletişim kurun.
Sizinle iletişim bayram olarak kadınlar için olmalıdır. Ya bayram nadirdir, kadınlar onu çok beklerler. Bayram bu hızlı bir şekilde geçer ve uzun süre akılda kalır.
9. İlginç olun.
Kitap ve dergi okuyun, Discovery izleyin. Genellikle, ilk önce kendiniz için yapmanız gerekir. Siz daha bilgilisiniz ve arkadaşı için bu nedenle daha ilginçsiniz.
10. Açık bir amaç
Iletişim başında istediğinizi kendiniz belirlemek gerekir – arkadaşlar olmak, ilişkiler kurmak ya da sadece seks yapmak. Güzel tek başına kadını karşılamak için o kadar kolay değildir. Tabii ki arkadaşlar olmak için hiçbir sorun yok: daha sonra göreceksiniz. Ama unutmayın - uzun sohbet sizi "pantolonlu" kızı veya kardeşi içine döner, sonra bunu ters etmek daha zordur.

<
Geri bildirim | Bize ulaşın | Hakkımızda | Fiyatlar | Şifrenizi mi unuttunuz?